Menu
Your Cart

Это модуль уведомления о заголовке, используйте его для рекламных или других важных сообщений.

Нові надходження
Робота під час карантину
Дізнатися більше
Роботи газонокосарки
Ми починаємо сезон садівництва з нашої нової
роботизованї газонокосарки Robolinho
Дізнатися більше
Грилі Маспорт
Зустрічайте пекельну трійцю сучасних барбекю
Дізнатися більше
Догляд за газоном
Зустрічайте новинки в розділі газонних тракторів
Дізнатися більше
Безоплатна доставка
Безоплатна доставка від $100
Вільне повернення
Безкоштовне повернення
Безпечні покупки
Кращі функції безпеки
Безлімітні блоки
Будь-який вміст, будь-яку сторінку

Навіщо купувати в нас?

Журнал був найбільш продаваною та найпопулярнішою темою Opencart з моменту першого запуску у 2013 році. Перевірений та протестований понад 20 000 людей, Журнал є найкращою темою Opencart на сьогоднішній день. Докладніше

Рекомендована продукція

Відображайте будь-які продукти у вигляді вкладок або гармошок із додатковим режимом сітки чи каруселі. Спеціальні товари в рядку на модуль та на точку перелому. Кожен модуль може відображати продукти в будь-якій сітці або в списку списку з різними стилями на модуль.

Рекомендовані категорії

Легко створювати модулі на основі категорій і відображати продукти лише для конкретних категорій або брендів. Удосконалений конструктор сторінок дозволяє створювати будь-який макет сітки з повним контролем у будь-якій точці розриву.

Удосконалений модуль галереї

Модуль Галерея підтримує зображення, відео, а також може виступати як банери, які можуть вказувати на будь-яку іншу сторінку або відкривати інші модулі Popup. Створіть різні модулі із зображеннями, відео, банерами або комбінацією всіх. Додайте свої модулі на будь-яку сторінку в будь-якому форматі сітки.

З нашого блогу

Журнал має власний простий, але потужний блог. З новими вдосконаленими стилями типографії дизайн сторінки вашої пошти буде неперевершеним.

Що кажуть про нас люди

Ми використовуємо файли cookie та інші подібні технології, щоб покращити ваш досвід перегляду та функціональність нашого сайту. Privacy Policy.