Menu
Your Cart

Это модуль уведомления о заголовке, используйте его для рекламных или других важных сообщений.

Садовий ставок AL-KO Т 1000

Садовий ставок AL-KO Т 1000
Садовий ставок AL-KO Т 1000

*Вартість доставки садових ставків розраховується згідно тарифів Нової Пошти або іншого перевізника на Ваш вибір та здійснюється після повної оплати самого виробу.

Садовий ставок AL-KO T 1000 - легкий шлях до творчого оформлення саду. Як в природі: Злегка блискуче забарвлення поверхні в заповненому водою і засадженому рослинами ставку створює різні відтінки і контрасти, як в природі. Штучні ставки виготовляються з морозостійкого, стійкого до впливу сонячних променів і повністю переробленого поліетилену. Плавний перехід: Широка берегова зона ставка, обсаджена рослинами і декоративно прикрашена каменями, створює ідеальний, природний перехід від штучного ставка до садового ландшафту. У них приховано більше, ніж здається. Садовий ставок AL-KO T 1000 виконаний з міцного матеріалу, який стійкий до впливу навколишнього середовища і сонячних променів. Це простий шлях до індивідуального оформлення садового ландшафту: - Широка берегова зона - Багатоступеневі біотопні яруси для рослин - Блискуча чорна поверхня дозволяє створити природний вигляд ставка і ідеально інтегрувати його в садовий ландшафт. Переваги Морозостійкість Стійкість до впливу сонячних променів Надійність Безпека Широкі берегові зони

Характеристики
Інструкція User Manual (Посібник користувача PDF, 1.1 MB)
Арт. No 110427
Берегові зони по всему периметру
Вага (прибл.) 23
Глибина ставка 65 см
код EAN 4003718018967
Модельний ряд AL-KO
Об'єм води 950 л
Площа водної поверхні (прибл.) 3,50 м²
Розміри (ДxШxВ) 280x140 см
Яруси для рослин 2

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре

Необмежені блоки, вкладки або акордеони з будь-яким вмістом HTML можуть бути призначені будь-якому окремому продукту або певній групі продуктів, наприклад, цілим категоріям, брендам, продуктам із певними параметрами, атрибутами, ціновим діапазоном тощо. Ви можете вказати будь-які критерії за допомогою розширених механізм призначення продукту і лише ті продукти, які відповідають вашим критеріям, відображатимуть модулі.


Також будь-який модуль може бути вибірково активований на кожен пристрій (настільний ПК / планшет / телефон), статус входу клієнта та інші критерії. Уявіть можливості.

₴4999.00грн.
Без ПДВ: ₴4999.00грн.
  • Наявність: У наявності
  • Модель: 110427
Ми використовуємо файли cookie та інші подібні технології, щоб покращити ваш досвід перегляду та функціональність нашого сайту. Privacy Policy.