Menu
Your Cart

Это модуль уведомления о заголовке, используйте его для рекламных или других важных сообщений.

Автоматична насосна станція AL-KO HWA 4500 Comfort

Автоматична насосна станція AL-KO HWA 4500 Comfort
Автоматична насосна станція AL-KO HWA 4500 Comfort
Автоматична насосна станція AL-KO HWA 4500 Comfort
Автоматична насосна станція AL-KO HWA 4500 Comfort
Автоматична насосна станція AL-KO HWA 4500 Comfort
Потужний автомат для постачання господарсько-побутової води для дому та саду. Насос не потребує постійного технічного обслуговування, він гарантує постійний напор води і захищений від сухого ходу. Простота запуску, завдяки вбудованому фільтру XXL і зворотному клапану. Водопровідні частини з латуні і нержавіючої, якісної сталі. Автоматична насосна станція HWA 4500 Comfort - рішення екстра-класу з електронним управлінням, для поливання газонів і грядок, для роботи газонних дощувальних установок або садового душа. Автомат забезпечить завжди однаковий напор. Автоматична насосна станція AL-KO HWA 4500 Comfort - наша модель середнього класу, що пропонує автоматичне водопостачання для будинку і саду. Автоматична насосна станція - це водяна помпа з особливо потужним блоком електронного управління, контролюючим автоматичне включення і виключення. Автоматична насосна станція AL-KO служить сполучною ланкою між цистерною або бочкою дощової води і споживачем, наприклад, при поливі саду. Якщо Ви відкриваєте садовий душ, тиск в лінії падає. На це реагує розумний блок електронного управління 'Automatic Control', і включає насос. При зникненні води насос негайно відключається для захисту від перегріву. Різьба гнізд в прямому та зворотному трубопроводах виконана з латуні, всі водопровідні елементи гідравлічної частини насоса виготовлені з нержавіючого матеріалу. Ще одна якість, що цінується в роботі наших автоматичних насосних станціях: Наша продукція працює тихо, і потребує лише незначного технічного обслуговування. Завдяки висоті подачі до 50 м і максимальній висоті самовсмоктування 8 м, автомат будинкового водопостачання можна застосовувати в різних умовах (подача до 4 500 л / год). Незалежно від якості води, щоб не було пошкоджень від великих забруднень, автомат будинкового водопостачання AL-KO HWA 4000 Comfort оснащений ефективним і великим фільтром XXL, який легко очищується, і тому може застосовуватися дуже довго. Щоб промити фільтр, застосовуйте ключ для фільтра, з ним демонтаж і монтаж фільтра виконується швидко і нескладно. Так Ви зберігаєте час на догляд і підтримуєте насос в бездоганному працездатному стані. Ефективна система всмоктування автоматичної насосної станції AL-KO HWA 4500 Comfort забезпечить швидке транспортування води по шлангу, навіть на великі відстані. Так насос за короткий час готовий до роботи. Гнізда підключення шлангів мають звичайний стандартний розмір 1 дюйм, тому з автоматичною насосною станцією AL-KO можна без проблем комбінувати наявні шланги. Примітка: Автомат будинкового водопостачання не призначений для питної води, він придатний лише для господарської води.
Характеристики
Ø вихідного отвору G 1 (33,3 мм)
Арт. No 113140
Вага (прибл.) 11,5
Габарити продукції (ДхШхВ) 47,6x20,8x35,0 cm
Дальність викиду (макс.) 1 300
Захист від сухого ходу Так
код EAN 4003718048582
Макс. висота подачі у м 50
Макс. об'єм подачі у л/год 4 500
Модельний ряд Comfort
Рівень шуму 81
Режим роботи З приводом
Робочий механізм насоса 1-ступеневий
Фільтр попередньої очистки Так

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре

Необмежені блоки, вкладки або акордеони з будь-яким вмістом HTML можуть бути призначені будь-якому окремому продукту або певній групі продуктів, наприклад, цілим категоріям, брендам, продуктам із певними параметрами, атрибутами, ціновим діапазоном тощо. Ви можете вказати будь-які критерії за допомогою розширених механізм призначення продукту і лише ті продукти, які відповідають вашим критеріям, відображатимуть модулі.


Також будь-який модуль може бути вибірково активований на кожен пристрій (настільний ПК / планшет / телефон), статус входу клієнта та інші критерії. Уявіть можливості.

₴6499.00грн.
Без ПДВ: ₴6499.00грн.
  • Наявність: У наявності
  • Модель: 113140
Ми використовуємо файли cookie та інші подібні технології, щоб покращити ваш досвід перегляду та функціональність нашого сайту. Privacy Policy.