Menu
Your Cart

Это модуль уведомления о заголовке, используйте его для рекламных или других важных сообщений.

Побутова насосна станція AL-KO HW 3600 Easy

Побутова насосна станція AL-KO HW 3600 Easy
Побутова насосна станція AL-KO HW 3600 Easy
Побутова насосна станція AL-KO HW 3600 Easy
Побутова насосна станція AL-KO HW 3600 Easy
Побутова насосна станція AL-KO HW 3600 Easy
Побутова насосна станція AL-KO HW 3600 Easy
Побутова насосна станція AL-KO HW 3600 Easy
  • Потужне всмоктування та ефективний потік води завдяки інтегрованій системі Вентурі
  • Вода без забруднення завдяки інтегрованому, надзвичайно великому, запатентованому фільтру грубого очищення XXL
  • Герметичний і міцний, з довготривалим строком служби, з керамічним осьовим ущільненням вала
  • Ефективна робота при незначній частоті включення завдяки високій ефективності гідравлічній системі насоса
  • Повністю автоматичне водопостачання в інноваційному дизайні
  • Нержавіючі матеріали на всіх водоносних деталях

Побутова насосна станція HW 3600 Easy пропонує численні функції комфорту та надзвичайно потужну, довговічну та енергозберігаючу технологію зрошення для великих садів.

Побутова насосна станція з патентом від AL-KO

Ви хочете використовувати воду з колодязів, цистерн та резервуарів дощової води для будинку, двору та саду? Підвищити тиск у приватному побутовому водопроводі? Тоді вам підійде наша побутова насосна станція. Ваш ідеальний помічник для самостійного відкачування технічної води. Станція встановлюється в кілька простих кроків і працює тихо та ефективно. Потужне всмоктування та ефективний потік води завдяки інтегрованій системі Вентурі.

Технічні параметри побутової насосної станції AL-KO HW 3600 Easy

Завдяки напору до 38 м і висоті самовсмоктування максимум 8 м, водяний насос можна використовувати для різних цілей. Чи то з надземного резервуару, дощової бочки або глибокої свердловини завжди готовий до роботи насос з об'ємною подачею до 3600 л/год. може переконати в будь-якій ситуації. Щоб запобігти пошкодженню від грубого забруднення, він має ефективний і великий фільтр, який легко чиститься і тому може бути використаний протягом тривалого часу. Об'єм напірного резервуару 17 л забезпечує достатній запас води. Тиск включення 1,5 бар, тиск відключення 2,8 бар.

Ефективна система всмоктування AL-KO побутової насосної станції HW 3600 Easy потужністю 850 Вт забезпечує швидку готовність насоса до роботи. Насоси енергоефективні та захищені від сухого ходу. Корпус станції HW 3600 Easy, посилений скловолокном, і велика опорна поверхня дозволяють насосу надійно стояти. З'єднання для шлангів відповідають звичайному стандартному розміру 1 дюйм, тому можна легко поєднати з насосом вже наявний матеріал.

Примітка: Побутова насосна станція не підходить для питної води, а лише для технічної води та хлорованої води (вода в басейні) з температурою нижче 35 C. Вона також не підходить для застосування в солоній воді, воді з агресивними хімічними речовинами або у воді, що містить пісок.

Купити побутову насосну станцію AL-KO HW 3600 Easy

Придбайте HW 3600 Easy в нашому Інтернет-магазині або у найближчого до вас дилера. Насос це ефективний помічник для поливу з колодязів, цистерн чи дощових бочок.

Все ще шукаєте альтернативні варіанти? У нас ви знайдете багато інших садових та водяних насосів, які точно підходять для вашого саду.

Характеристики
Ø вихідного отвору G 1 (33,3 мм)
Арт. No 113798
Вага (прибл.) 12,6
Дальність викиду (макс.) 850
код EAN 4003718060829
Макс. висота подачі у м 38
Макс. об'єм подачі у л/год 3 600
Макс. тиск 3.8 bar
Модельний ряд Easy
Об'єм розширюувального бака у л 17
Робочий механізм насоса 1-ступеневий

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре

Необмежені блоки, вкладки або акордеони з будь-яким вмістом HTML можуть бути призначені будь-якому окремому продукту або певній групі продуктів, наприклад, цілим категоріям, брендам, продуктам із певними параметрами, атрибутами, ціновим діапазоном тощо. Ви можете вказати будь-які критерії за допомогою розширених механізм призначення продукту і лише ті продукти, які відповідають вашим критеріям, відображатимуть модулі.


Також будь-який модуль може бути вибірково активований на кожен пристрій (настільний ПК / планшет / телефон), статус входу клієнта та інші критерії. Уявіть можливості.

₴3899.00грн.
Без ПДВ: ₴3899.00грн.
  • Наявність: У наявності
  • Модель: 113798
Ми використовуємо файли cookie та інші подібні технології, щоб покращити ваш досвід перегляду та функціональність нашого сайту. Privacy Policy.