Menu
Your Cart

Это модуль уведомления о заголовке, используйте его для рекламных или других важных сообщений.

Шланг з ПВХ AL-KO (1 дюйм), 6 м

Шланг з ПВХ AL-KO (1 дюйм), 6 м
Шланг з ПВХ AL-KO (1 дюйм), 6 м
  • Прозорий спеціальний зливний шланг, виготовлений з надзвичайно міцного ПВХ-пластику
  • Напірний шланг, особливо підходить для водяних насосів
  • Діаметр 1 дюйм (33,3 мм зовнішній діаметр)
  • Довжина 6 м
  • Прозорий

Напірний шланг це виготовлений з пластика прозорий спеціальний зливний шланг для водяних насосів та подібних застосувань.

Завдяки спеціальній обробці ви можете користуватися ним всюди, де ви перекачуєте технічну воду з великим тиском, наприклад, з басейнів, акваріумів, дощових бочок і цистерн. Гнучке застосування шлангу завдяки діаметру 1 дюйм та довжині 6 м. Завдяки прозорості шлангу ви завжди можете стежите за потоком води.

Купити ПВХ-шланг AL-KO (1 дюйм), 6 м

Купуйте шланг з ПВХ AL-KO (1 дюйм), 6 м, просто зараз в нашому Інтернет-магазині. У нас ви знайдете додаткові аксесуари та запасні частини для вашого садового насоса, водяного насоса, побутової насосної станції, автоматичної побутової насосної станції або заглибного насоса.

Характеристики
Арт. No 106980
код EAN 4003718014464
Модельний ряд AL-KO

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре

Необмежені блоки, вкладки або акордеони з будь-яким вмістом HTML можуть бути призначені будь-якому окремому продукту або певній групі продуктів, наприклад, цілим категоріям, брендам, продуктам із певними параметрами, атрибутами, ціновим діапазоном тощо. Ви можете вказати будь-які критерії за допомогою розширених механізм призначення продукту і лише ті продукти, які відповідають вашим критеріям, відображатимуть модулі.


Також будь-який модуль може бути вибірково активований на кожен пристрій (настільний ПК / планшет / телефон), статус входу клієнта та інші критерії. Уявіть можливості.

₴599.00грн.
Без ПДВ: ₴599.00грн.
  • Наявність: У наявності
  • Модель: 106980
Ми використовуємо файли cookie та інші подібні технології, щоб покращити ваш досвід перегляду та функціональність нашого сайту. Privacy Policy.